PL | EN

 

 

 

 

 

Dołącz do zespołu jako PROGRAMISTA JAVA

 

Wymagania:

 

Poszukujemy osób z 2-5 lat doświadczenia w programowaniu rozwiązań korporacyjnych w języku Java. Mile widziane jest doświadczenie w pracy z frameworkiem Spring, relacyjnymi bazami danych (MS SQL, MySQL lub Oracle) oraz znajomość rozwiązań z warstwy prezentacji. Siedziba firmy mieści się w centrum Katowic, niemniej jednak wymagana jest również gotowość do pracy u klientów w Polsce i zagranicą. Ze względu na możliwość wyjazdów zagranicznych i pracę dla międzynarodowych klientów w Polsce, atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w środowisku pracy.

 

Oferujemy:

 

Szkolenie za zakresu platformy hybris oraz integracji tego rozwiązania z SAP. Udział w prestiżowych projektach, dla polskich i zagranicznych klientów firmy. Pracę w młodym i prężnie rozwijającym się zespole. Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwości ciągłego rozwoju, zdobycia certyfikatów SAP z platformy hybris.

 

Kontakt:

 

Osoby zainteresowane rozpoczęciem procesu rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@si-ecommerce.pl.

 

 

 

 

Sprawdź się jako PROGRAMISTA HYBRIS

 

Wymagania:

 

Poszukujemy osób z przynajmniej 2 letnim doświadczeniem w programowaniu rozwiązań korporacyjnych w języku Java.  Wymagane jest doświadczenie w pracy z frameworkiem Spring i relacyjnymi bazami danych (MS SQL, MySQL lub Oracle); rok doświadczenia na platformie hybris (atutem będą certyfikaty ‘Core Developer’ lub ‘Commerce Developer’).  Mile widziana jest znajomość rozwiązań z warstwy prezentacji. Siedziba firmy mieści się w centrum Katowic, niemniej jednak wymagana jest gotowość do pracy u klientów w Polsce i zagranicą. Ze względu na możliwość wyjazdów zagranicznych i pracę dla międzynarodowych klientów w Polsce, wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku pracy.

 

Oferujemy:

 

Szkolenia za zakresu platformy hybris oraz integracji tego rozwiązania z SAP. Pracę w młodym i prężnie rozwijającym się zespole. Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwości ciągłego rozwoju. Możliwość zdobycia certyfikatów SAP z platformy hybris.

 

Kontakt:

 

Osoby zainteresowane rozpoczęciem procesu rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@si-ecommerce.pl

 

Jeśli:

 

- kodowanie sprawia Ci przyjemność

- rozważasz wiele alternatywnych rozwiązań by wybrać najlepsze

- masz smykałkę do szukania tropów w kodzie - „po nitce do kłębka”,

- potrafisz znaleźć chwilkę by pośmiać się z kolegami przy kubku kawy lub herbaty,

- uważasz, że nigdy nie jest za późno by nauczyć się czegoś nowego,

- z chęcią konfrontujesz swoje rozwiązania z innymi członkami zespołu,

SI-eCommerce to zespół programistów, analityków oraz konsultantów z ponad 10 letnim doświadczeniem, pracujących na rynku krajowym oraz międzynarodowym.
Interesuje Cię nasza oferta?
Zapytaj o więcej Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszych produktów odwiedź strony: Hybris SAP SI-Consulting