PL | EN
Wdrażamy hybris Świadczymy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem platformy hybris. Nasi doświadczeni konsultanci sprawnie przeprowadzą proces wdrożenia oraz zapewnią obsługę i rozwój po jego zakończeniu. Profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu konsultantów zostały potwierdzone podczas wielu zrealizowanych projektów. Zintegrowany hybris i SAP Połączony zespół SI-eCommerce i SI-Consulting gwarantuje wdrożenie w pełni zintegrowanego środowiska hybris i SAP. Pozwala to na wdrożenie rozwiązań wykraczających poza granice pojedynczych systemów. W efekcie końcowym otrzymujemy produkt, który znacząco skraca i ułatwia realizacje procesów biznesowych.
Analiza Sprawne i pełne identyfikowanie potrzeb klienta.
Doradztwo Wsparcie wyboru optymalnych rozwiązań.
Realizacja Sprawdzona metodyka realizacji gwarantująca jakość wykonania.
Rozwój
Dostosowanie istniejących rozwiązań do potrzeb zmieniającego się rynku.
Utrzymanie
Odseparowanie biznesu klienta od problematyki wsparcia IT.
Szkolenia Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
Hybris jest obecnie najnowocześniejszym i najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem w sektorze e-commerce na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.
Doradzanie i szkolenie Nasi doświadczeni konsultanci zawsze oferują pomoc w przygotowaniu optymalnych rozwiązań na wszystkich etapach współpracy. Wiemy, że podstawą sukcesu projektu jest zbudowanie zespołu składającego się zarówno z naszych konsultantów jak i specjalistów zaangażowanych po stronie klienta. Przygotowane szkolenia oraz koncentracja na przepływ wiedzy pozwala na optymalną prace zespołu.
SI-eCommerce to zespół programistów, analityków oraz konsultantów z ponad 10 letnim doświadczeniem, pracujących na rynku krajowym oraz międzynarodowym.
Interesuje Cię nasza oferta?
Zapytaj o więcej Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszych produktów odwiedź strony: Hybris SAP SI-Consulting